מבצע חסר תקדים: סיטונאית התיירות ״השטיח המעופף״ משיקה חופשה ללא דמי ביטול

0
347
קרדיט: השטיח המעופף

בעקבות המלחמה, החברה משיקה שתי הטבות לקהל לקוחותיה בהזמנת חופשות לחו״ל על מנת לאפשר גמישות ושינויים בהתאם למצב, וליהנות מחופשה והתאווררות. ההטבות שהינן היחידות מסוגן מאפשרות ביטול מכל סיבה והחזר כספי מלא ללא דמי ביטול עד 21 יום לפני היציאה , בנוסף החברה משיקה שירות Flying Safe המאפשר ביטול והחזר כספי מלא של עד 5 ימים לפני החופשה בתוספת 35$ לאדם

לאור המצב הביטחוני במדינה, סיטונאית התיירות ״השטיח המעופף״ משיקה הטבות יוצאות דופן עבור לקוחותיה. ההטבות תחלנה החל מה – 17.12.23, ראשונות מסוגן בענף התיירות.
החברה אשר מבינה את התקופה המורכבת, מציעה שתי אפשרויות להזמנת חופשה ללא דמי ביטול עבור לקוחותיה:

השירות הראשון: אפשרות לביטול החופשה עד 21 ימים לפני היציאה. משמעות ההטבה: מתן אפשרות לצרכן להזמין חבילת נופש המוצעות באתר, אין צורך לפרט את סיבת הביטול, הצרכן יקבל החזר כספי מלא במעמד הביטול. ההטבה המוענקת בימים אלו על מנת לאפשר בביטחון ברכישת חופשות משפחתיות עתידיות לכל שנת 2024.

השירות השני: שירות Flying Safe – היחיד מסוגו בענף התיירות, המאפשר את ביטול החופשה עד 5 ימים לפני היציאה, בתוספת של 35$ לאדם. שירות זה מאפשר ביטול מכל סיבה. השירות מוצע עבור לקוחות שרוצים להזמין חופשה, ולחוש בביטחון עד מועד החופשה, גם אם ירצו לשנות את דעתם ברגע האחרון, מהלך תקדימי וחריג בענף המאפשר ״ביטחון״ כלכלי לקהל הלקוחות של החברה.

אורן כהן מגורי, סמנכ"ל שיווק ומכירות השטיח המעופף : ״בימים מורכבים אלו, שהמדינה חווה טלטלה, שברון לב וימים קשים. אנו רואים את הצורך של הישראלים בהזמנת חופשה משפחתית עתידית לשנת 2024. חופשה של התאווררות ובילוי בחיק המשפחתי ואסקפיזם קטן, לרגע אחד להתנתק מהעצב שקורה במדינה ולהתאחד מחדש. זיהינו את החשש הכלכלי של הלקוחות ולכן, השקנו את ההטבות. ההטבות יעניקו ביטחון עבור הזמנת החופשה העתידית ויכולת לבטל את החופשה מכל סיבה ועם החזר כספי מלא״.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן