ה"קראון איריס" של מנו ספנות פותחת את עונת ההפלגות 2023

0
308
קרדיט צילום: בוריס ליפקין

בחורף בוצעו באוניה במספנות ביוון עבודות שדרוג נרחבות
האוניה "קראון איריס" של חברת מנו ספנות, חזרה השבוע לנמל הבית בחיפה, לאחר עגינת חורף במספנות ביוון, שם בוצעו באוניית הפאר עבודות שדרוג בשטחים הציבוריים ובחדרים. ב- 23.3.23 תצא האוניה להפלגת בכורה, סוף שבוע בקפריסין.

עונת 2023 מתאפיינת במגוון של הפלגות של 3,4,5 לילות, הפלגות של 7 לילות ושתי הפלגות מיוחדות של 11 לילות לאתרי תיירות מובילים : סנטוריני, מטאורה, מיקונוס, כרתים,קורפו, רודוס. קונסטנצה שברומניה, דובורבניק וספליט שבקרואטיה, ורנה ובורגס בבולגריה, סלוניקי ופיראוס, לימסול ולרנקה בקפריסין מרמריס בטורקיה ועוד.

ב"קראון איריס" הוחלפו כל הרהיטים בסיפונים החיצוניים בריהוט יוקרתי, חודשו המושבים והכיסאות והוחלפו הווילונות בשטחי הציבור ובמסעדות. חודשו מקלחות בחדרים ושודרג חדר הכושר. כמו כן הוחלפה המערכת הלווינית ועתה ניתן לקלוט שידורי טלוויזיה של ערוצים ישראלים ובינלאומיים באיכות מעולה.

בפתיחת העונה ניתן עדיין להשיג מקומות להפלגות: ב-23.3 לקפריסין- לימסול, 3 לילות החל מ-339 אירו. 26.3 לקפריסין ורודוס 4 לילות החל מ-413 אירו. 30.3 סופשבוע לקפריסין, 3 לילות החל מ-314 אירו. 2.4 לקפריסין, 2 לילות החל מ-213 אירו בלבד.

משה מנו, היו"ר והבעלים של קבוצת מנו ספנות: "הפכנו את הפלגות הקרוז שלנו למותג מוביל בקרב הקהל הישראלי ועדות לכך- המספר הגבוה של לקוחות חוזרים מדי שנה ורבים המפליגים כמה פעמים בשנה".

קרדיט צילום: בוריס ליפקין

מורן מנו, סמנכ"ל החברה ומנהל פיתוח עסקי: " הדגש אצלנו הוא על חווית הנוסעים. לכן שמנו דגש על כל המרכיבים של חופשה מהנה. שירות מקצועי ואדיב של הצוות, ארוחות כיד המלך, בידור מעולה סיורי חוף ועוד. המזמינים באתר "מנו ספנות" נהנים ממחיר מוזל. בשל הביקוש רצוי להזמין את ההפלגה מוקדם ככל שניתן ".
ב"קראון איריס" 11 קומות והיא יכולה להכיל כ-2,000 נוסעים, 650 אנשי צוות משרתים את הנוסעים בשלוש מסעדות, 3 ארוחות ביום, מופעים בינלאומיים, 2 בריכות שחייה, ג'קוזי, מגלשת מים, מגרש כדורסל, חנויות דיוטי פרי, קזינו, ברים ובית כנסת. האוכל כשר בהשגחת הרב דיין מג'נבה.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן